Osiągnięcia

2018

SIEMANKO CONTEST- GDAŃSK

DEBIUTY HIP-HOP DO 8 LAT:

   TOP 8 OLIWIA DRUŻYŃSKA

DEBITY HIP-HOP 9-12 LAT:

   TOP 8 AMELIA KOSZAŁKA

   TOP 16 POLA KLWIKOWSKA

             OLIWIA OSTRÓWKA

DEBIUTY HIP-HOP 9-13 LAT:

   III KAROLINA MROSK

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SOLISTÓW, DUETÓW I MINI FORMACJI "MISTRZ TAŃCA" ŁEBA

HIP-HOP SOLO 9-11 LAT:
   I DANIEL KALBARCZYK 
   III JAKUB BONIASZCZUK 
   IV OLIVIER GAFFKA

DEBIUTY HIP-HOP 9-11 LAT:
   III OLIWIA TRZASKALSKA 
   IV OLIWIA OSTRÓWKA 
   VI POLA KLAWIKOWSKA

DEBIUTY HIP-HOP DO 8 LAT:
   I OLEK MRAS 
   II PAULINA SZOTROWSKA 
   II PATRYCJA OSSOWSKA 
   III MAJA KWIDZYŃSKA 
   IV MARTA KUBIAK 
   V MAŁGORZATA KOTOWSKA 
   VI NATALIA PŁOTKA

HIP-HOP DUETY DO 15 LAT:
   I NIKOLA KUŹMIŃSKA 
     KACPER MIEDZIŃSKI
   II DANIEL KALBARCZYK 
      JAKUB BONIASZCZUK

HIP-HOP SOLO DO 8 LAT:
   III OLIWIA DRUŻYŃSKA

DEBIUTY HIP-HOP 12-15 LAT:
   II KAROLINA MROSK

HIP-HOP SOLO 12-15 LAT:
   I KACPER MIEDZIŃSKI 
   II NIKOLA KUŹMIŃSKA

VII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY TAŃCA HIP-HOP "NADMORSKIE RYTMY"

I MIEJSCE NIKOLA KLEJNA

II MIEJSCE MAJA KWIDZYŃSKA

III MIEJSCE PAULINA SZOTROWSKA

III MIEJSCE ALICJA KELLER

IV MIEJSCE ANIELA BOJARSKA

V MIEJSCE PATRYCJA SZOTROWSKA

VI MIEJSCE ADA CYGERT

    HIP-HOP DEBIUTY DO 8 LAT

I MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA

III MIEJSCE MARTIN TARKOWSKI

IV MIEJSCE POLA KLAWIKOWSKA

    HIP-HOP DEBIUTY 9-11 LAT

I MIEJSCE DANIEL KALBARCZYK

II MIEJSCE DARIA KRZYŻANOWSKA

IV MIEJSCE OLIVIER GAFFKA

    HIP-HOP SOLO 9-11 LAT

II MIEJSCE DANIEL KALBARCZYK, JAKUB BONIASZCZUK

III OLIVIER GAFFKA, AMELIA KOSZAŁKA

    HIP-HOP DUETY 9-11 LAT

I MIEJSCE ALICJA KELLER, NIKOLA KLEJNA

II MIEJSCE MAJA KWIDZYŃSKA, PATRYCJA SZOTROWSKA

III MIEJSCE OLIWIA DRUŻYŃSKA, ANIELA BOJARSKA

    DUETY HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

III BRAVKO

    MINI FORMACJE HIP-HOP DO 11 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

V MIEJSCE BRAVKO

   FORMACJE HIP-HOP DO 11 LAT

I KAROLINA MROSK

  DEBIUTY HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE KACPER MIEDZIŃSKI

I MIEJSCE MARTYNA SERWAŃSKA

II MIEJSCE AURELIA CYGERT

III MIEJSCE SARA DASZKIEWICZ

IV MIEJSCE PAULINA GÓRSKA

VI MIEJSCE NIKOLA KUŹMŃSKA

    HIP-HOP SOLO 12-15 LAT

I MIEJSCE NIKOLA KUŹMIŃSKA, KACPER MIEDZIŃSKI

II MIEJSCE AURELIA CYGERT, PAULINA GÓRSKA

   HIP-HOP DUETY 12-15 LAT

III MIEJSCE AURELIA CYGERT

    DANCEHALL SOLO 12-15 LAT

II MIEJSCE BRAVO

   HIP-HOP MINI FORMACJE OD 12 LAT

II MIEJSCE BRAVO

   HIP-HOP FORMACJE OD 12 LAT

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SOLISTÓW, DUETÓW I MINI FORMACJI "MISTRZ TAŃCA" WICKO

I MIEJSCE NIKOLA KLEJNA

II MIEJSCE ALICJA KELLER

III MIEJSCE MAJA KWIDZYŃSKA

V PAULINA SZOTROWSKA

VI PATRYCJA SZOTROWSKA

    DEBIUTY HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE OLIWIA DRUŻYŃSKA

   HIP-HOP SOLO DO 8 LAT

III MIEJSCE PATRYCJA SZOTROWSKA, MAJA KWIDZYŃSKA

IV MIEJSCE ALICJA KELLER, NIKOLA KLEJNA

IV MIEJSCE OLIWIA DRUŻYŃSKA, ANIELA BOJARSKA

    DUETY HIP-HOP DO 8 LAT

III MIEJSCE BRAVKO

    MINI FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

VI MIEJSCE OLIVIER GAFFKA

VII MIEJSCE DANIEL KALBARCZYK

VIII MIEJSCE OLIWIA TRZASKALSKA

IX MIEJSCE DARIA KRZYŻANOWSKA

    HIP-HOP SOLO 9-11 LAT

I MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA

III MIEJSCE POLA KLAWIKOWSKA

    DEBIUTY HIP-HOP 9-11 LAT

II MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA, OLIVIER GAFFKA

III MIEJSCE JAKUB BONIASZCZUK, DANIEL KALBARCZYK

    DUETY HIP-HOP 9-11 LAT

III MIEJSCE MINI BRAVO

   MINI FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

II MIEJSCE SARA DASZKIEWICZ

   HIP-HOP SOLO 12-15 LAT

I MIEJSCE KAROLINA MROSK

  DEBIUTY HIP-HOP 12-15 LAT

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH "AWANGARDA" SIERAKOWICE

I MIEJSCE ANIELA BOJARSKA, OLIWIA DRUŻYŃSKA

II MIEJSCE ALICJA KELLER, NIKOLA KLEJNA

III MIEJSCE MAJA KWIDZYŃSKA, PATRYCJA SZOTROWSKA

   DUETY HIP-HOP DO 8 LAT

I MIEJSCE BRAVKO

  MINI FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE BRAVKO

  FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

I MIEJSCE JAKUB BONIASZCZUK, DANIEL KALBARCZYK

  DUETY HIP-HOP 9-11 LAT

I MIEJSCE MINI BRAVO

  MINI FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

   FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

I KACPER MIEDZIŃSKI, NIKOLA KUŹMIŃSKA

II AURELIA CYGERT, PAULINA GÓRSKA

   DIUETY HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE BRAVO

  MINI FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE BRAVO

  FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH "KASZUBSKI STOLEM" KARTUZY

I MIEJSCE BRAVKO

  MINI FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE BRAVKO

   FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

I MIEJSCE MINI BRAVO

II MIEJSCE MINI BRAVO II

   MINI FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

III MIEJSCE MINI BRAVO

    FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

I MIEJSCE BRAVO

  MINI FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE BRAVO

  FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA LĘBORK

II MIEJSCE BRAVKO

III  MIEJSCE MINI BRAVO

      FORMACJE HIP-HOP DO 11 LAT

II MIEJSCE BRAVO

   FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

BE COOL AND DANCE GDAŃSK

III MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA

     DEBIUTY HIP-HOP 8-11 LAT

II MIEJSCE DANIEL KALBARCZYK

IV MIEJSCE OLIVIER GAFFKA

TOP 8 DARIA KRZYŻANOWSKA

TOP 8 MARCIN KUBICKI

             HIP-HOP SOLO 8-11 LAT

TOP 8 KACPER MIEDZIŃSKI

TOP 8 SARA DASZKIEWICZ

TOP 16 PAULINA GÓRSKA

               HIP-HOP SOLO 12-15 LAT

IV MIEJSCE MARTYNA SERWAŃSKA

     HIP-HOP SOLO 16-18 LAT

II MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA, OLIVIER GAFFKA

    DUETY HIP-HOP DO 11 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

   ZESPOŁY STREET DANCE DO 11 LAT

XII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO ŁEBA

II MIEJSCE ALICJA KELLER

IV MIEJSCE LENA SABAT

     DEBIUTY HIP-HOP DO 8 LAT

I MIEJSCE OLIWIA DRUŻYŃSKA

  HIP-HOP SOLO DO 8 LAT

I MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA

II MIEJSCE OLIWIA TRZASKALSKA

III MIEJSCE WIKTORIA MIELEWCZYK

III MIEJSCE OLIWIER SIERADZKI

V MIEJSCE POLA KLAWIKOWSKA

VII MIEJSCE MARTIN TARKOWSKI

      DEBIUTY HIP-HOP 9-11 LAT

II MIEJSCE OLIVIER GAFFKA

III MIEJSCE DANIEL KALBARCZYK

III MIEJSCE SARA DORAWA

     HIP-HOP SOLO 9-11 LAT

II MIEJSCE JAKUB BONIASZCZUK, DANIEL KALBARCZYK

V MIEJSCE AMELIA KOSZAŁKA, OLIVIER GAFFKA

   DUETY HIP-HOP DO 11 LAT

I MIEJSCE BRAVKO

  MINI FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

III MIEJSCE MINI BRAVO II

    MINI FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

I MIEJSCE BRAVKO

  FORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT

II MIEJSCE MINI BRAVO

   FORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT

II MIEJSCE KAROLINA MROSK

   DEBIUTY HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE AURELIA CYGERT

II MIEJSCE SARA DASZKIEWICZ

III MIEJSCE KACPER MIEDZIŃSKI

III MIEJSCE PAULINA GÓRSKA

    HIP-HOP SOLO 12-15 LAT

I MIEJSCE MARTYNA SERWAŃSKA

  HIP-HOP SOLO POWYŻEJ 15 LAT

II MIEJSCE KACPER MIEDZIŃSKI

   POPPING SOLO OPEN

III MIEJSCE AURELIA CYGERT

     DANCEHALL SOLO 12-15 LAT

I MIEJSCE AURELIA CYGERT, PAULINA GÓRSKA

  DUETY HIP-HOP 12-15 LAT

I MIEJSCE BRAVO

  MINI FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT

III MIEJSCE BRAVO

     FORMACJE HIP-HOP OD 12 LAT

516092284

©2019 by Agencja Artystyczna BRAVO. Proudly created with Wix.com